Sponsoring

Sponsoring to skuteczna forma prezentacji, promocji i kreacji Państwa firmy. Malejąca efektywność tradycyjnych mediów reklamowych zmusza do poszukiwania bardziej wymyślnych form komunikacji z klientami i potencjalnymi odbiorcami produktów. 

Jedną z ciekawszych alternatyw, które chcemy Państwu zaproponować jest sponsoring kultury, który daje możliwość bezpośredniego i interaktywnego kontaktu z klientem, buduje emocje i wizerunek firmy. Potencjalny klient zostanie wprowadzony w szereg działań marketingowo-promocyjnych, które utrwalają wizerunek marki i firmy w świadomości odbiorcy. Oferta imprezy przygotowana zostanie zgodnie z Państwa oczekiwaniami (określeniem grupy docelowej, celami strategicznymi), zajmiemy się również koordynacją całości projektu lub przedstawimy gotową ofertę imprez i wydarzeń kulturalnych produkowanych przez firmę z odpowiednim planem działań marketingowych.

NA KOGO MOŻE ODDZIAŁYWAĆ SPONSORING KULTURY?

Coraz częściej wiele firm kierue się swoją komunikacją marketingową, nie tylko do klientów ale i do partnerów biznesowych, inwestorów, uczestników życia publicznego, mediów jak i własnych pracowników. Sponsorowanie pozwala na tworzenie i kreację pozytywnego wizerunku firmy w oparciu o kulturę. Pozwala na bezpośredni kontakt z klientem, tworzenie baz danych jak i przeprowadzania ankiet. Partnerzy biznesowi/inwestorzy – mogą postrzegać firmę jako poważną i bardziej wiarygodną, o ugruntowanej pozycji na rynku, którą interesują również kulturalne wydarzenia społeczne.

Media – zarówno prasa jak i media elektroniczne coraz częściej interesują się działaniami sponsorskimi wymieniając firmy, przyznając im odpowiednie tytuły i nagrody np. Dobroczyńca Roku.

W zakresie promocji realizowanych przez nas przedsięwzięć kulturalnych współpracujemy z następującymi mediami:

ROZGŁOŚNIE RADIOWE:
– RMF FM
– RMF MAX
– Radio Kraków
– Program I Polsakiego Radia
– Program 3 Polskiego Radia
– Radio Zet
– Radio Złote Przeboje
– Radio Blue FM

PRASA:
– Gazeta Wyborcza
– Dziennik Polski
– Życie
– Przekrój
– Newsweek

TV:
– TVP 1
– TVP 2
– TVN
– Polsat
– TVP Kultura